Pasze niemieckiej firmy o ponad stuletniej tradycji. Program żywieniowy dla każdego konia.

Wszystkie produkty z dowozem do klienta.

Hodowla, Musli i specjały Hoevelera , Granulaty
Hodowla
Original terabb-ZF
Koniehodowlane
Odsadki
Roczniaki
Original FohlenMüsli
Original terabb-FS 16
W pierwszych 6 miesiącach życia rześkiego źrebaka zapotrzebowanie na energie wzrasta bardzo szybko i w sposób ciągły
Original Fohlenmilch
Zachorowanie lub padnięcie klaczy-matki może zmusić do odchowu nowonarodzonego źrebaka w samotności

Musli i specjały Hoevelera
Original Reform-Mix Reform Mix jest zdrową wielofunkcyjną paszą dla koni które są w okresie zwiększonego wysiłku.
Original Vollkorn-D-Mix
Original EF PferdeMüsli
Original Getreide-Gold HövelerGetreide Mix Gold może być stosowany jako pasz pełnoporcjowa do siana i kiszonki.
Höveler Reformhafer Reformhaferjest naturalnym musli składającym się z kwalifikowanego wysokowartościowego owsa oraz różnych produktów ubocznych innych zbóż...
Höveler Prachthafer Do produkcji naszego Prachthafer używamy wyłącznie wybrane partie owsa zagranicznego, który jest gnieciony i dwukrotnie czyszczony.
Original ReformMash ReformMash jest gotową do użytku, smakowitą i pożywną mieszanką Mash, która nie wymaga wstępnego przygotowania jak np. gotowanie siemienia lnianego
Original Indian Silver Indian Silver jest paszą dla koni, która w szczególny sposób została sporządzona tak aby zaspokoić potrzeby fizjologiczne oraz pokarmowe dla ras wykorzystywanych w jazdach westernowych.
Original KräuterMüsli Original KräuterMüsli jest sensownym uzupełnieniem dla koni mających problemy z drogami oddechowymi oraz dla koni, które wyłącznie utrzymywane są w stajniach...
Original Cob-Mix Cob-Mix udowodnił swoją niezawodność u koni z chronicznie chorymi drogami oddechowymi oraz alergią na pył siana. Ten specjał, który jest dodatkiem paszowym
Original Allinone Musli Allinone mmoże być stosowa na jako pasza pełnoporcjowa do koryta bez dodatku owsa. W zredukowanych ilościach można stosować w mieszaninie z innymi mieszankami oraz pojedynczymi komponentami.
Original Relax Höveler Relaxjest mieszanką bez owsa z mieszczącą sie w granicach zawartością energii i białka. Höveler Relaxjest wytworzony specjalnie dla koni, które reagują
Original Active Höveler Activejest mieszanką sportową, która została specjalnie zaprogramowana dla koni, które muszą wykazywać się wybitnymi osiągnięciami.
Original Oldie-Mix Höveler Oldie-Mix jest paszą, która została specjalnie przyrządzona dla starszych koni, u których zdolność przeżuwania często jest ograniczona.
Original Reformat Ospałość, ograniczenia w wydajności, ograniczenie odporności to najczęstrze skutki ciężkich treningów. Reformat dzięki pełnej kombinacji witamin
Original BT-Hefe Press BT-Hefe Press jest dietetyczną i wartościową paszą uzupełniającą - zrobioną dzięki skoncentrowanej zawartości drożdży piwnych i młóta.
Original Blattiviko Plus Sytuacje stresowe takie jak transport, zmiana stajni, paszy, szczepienie albo zmiany klimatyczne oraz zmniejszone pobieranie paszy podnoszą u każdego konia nieprawidłowy...
Original REFORMIN plus Reformin plus został stworzony na bazie najnowszych odkryć naukowych i doświadczeń w praktyce, po to by luki w codziennym zaopatrzeniu zwierząt uzupełnić.
Original Mineral Brikks Höveler Mineral Brikks jest smakowitą i przyjazną dla konia kombinacją witamin, makro i mikroelementów będącą wartościowym uzupełnieniem codziennej dawki.
Original Höveler Stixx Original Höveler Stixx jest extra zdrowym i przyjaznym dla pyska końskim snackiem. Higienicznie i ekologiczne opakowanie jest smaczną nagrodą w przerwach i po drodze.
Granulaty
Original Aegidienberg Zestawienie składników pokarmowych w Aegidienberg zostało dopasowane do specyficznych wymogów koni islandzkich oraz innych masywnych małych i dużych koni.
Original terabb-A Terabb-A jako pasza pełnoporcjowa do koryta w pełni pokrywa zapotrzebowanie na składniki pokarmowe koni sportowych.
Original terabb-E Jest granulowaną paszą uzupełniającą, która idealnie nadaje się do optymalizowania podstawowej dawki żywieniowej z pasz objętościowych.
Copyright © DIKTE 2008